Groepsreis Egypte

Dit ga je doen

Deze reis is een mix van indrukwekkende toeristische uitstapjes en diepgaande, persoonlijke ontmoetingen. Je bezoekt historische plekken vol cultuur en geschiedenis en maakt kennis met christenen voor wie geloven iedere dag een uitdaging is. Openhartig vertellen ze over vervolging, hoop en hun onvoorwaardelijke liefde voor God. Luister naar hun getuigenissen, bid met hen en bemoedig hen.

Ga mee op deze onvergetelijke reis die niet alleen het geloof versterkt van de christenen die je ontmoet, maar ook jóuw geloof.

Deze reis is intensief, goede gezondheid en conditie zijn belangrijk.

Verblijf

Je verblijft in toeristen- of middenklasse hotels.

Excursies


Naast het ontmoeten van geloofsgenoten, zijn er toeristische uitstapjes. Deze combinatie maakt de reis extra bijzonder! Je leert Egypte van binnen én buiten kennen. Maak bijvoorbeeld een boottocht over de Nijl, bewonder de bekende grotkerk, ontdek de eeuwenoude piramides van Gizeh en bezoek het Egyptische museum. 


Het programma is altijd onder voorbehoud, wees dan ook flexibel als het misschien anders loopt dan gepland. 


 

 

Do's en don'ts

Welke gewoonten en regels in het land zijn belangrijk om te weten? Wat kan ik het beste dragen? Tijdens de reis zijn er een aantal afspraken waar je rekening mee moet houden. Dit leggen we graag uit tijdens de voorbereidingsavond. 

Voorbereiding

Met Livingstone en Open Doors ga je goed voorbereid op reis. Voor de reis word je op ons kantoor uitgenodigd voor een voorbereidingsavond. Hier ontmoet je de andere reizigers, ontvang je het reisprogramma en krijg je alle informatie die je moet weten. 

Zelf regelen

Voor deze reis heb je nodig:  

  • Een geldig paspoort. Dit dient nog minimaal 6 maand geldig te zijn na vertrek uit Egypte. 

  • Een visum. Meer informatie hierover ontvang je op de voorbereidingsavond.

  • Omdat we werken met kwetsbare doelgroepen zijn we zorgvuldig met onze reizigers. Daarom vragen we bij elke boeking een VOG (Verklaring Omtrent het Gedrag) en een referentie. Ook vragen we je een korte online module te volgen over het omgaan met mensen in kwetsbare positie. 

Kostenoverzicht

De reissom is inclusief vliegticket, hotelovernachtingen, maaltijden, vervoer, lokale gids, excursies en fooien.

Reis
Reis en verblijf 1930,00
Reisorganisatie 165,00
 
Totaal gebeds- en bemoedigingsreis 2095,00
 
Publieksbijdragen    
Calamiteitenfonds 2,00
(per boeking en per 1 personen)
SGR 5,00
 
Verzekeringen    
Reisverz. (collectief) 24,00

Crowdfunden

Wist je dat Livingstone een platform voor crowdfunding heeft waarmee jij (het grootste deel van) je reiskosten bij elkaar kan crowdfunden? Ondertussen hebben al honderden anderen hun reisbedrag zo bij elkaar weten te sparen!

Crowdfundingsplatform

Spaarplan

Hieronder zie je wat steeds het minimum bedrag is dat je gespaard moet hebben.

Binnen 3 weken na boeking 10%
24 weken voor vertrek 50%
18 weken voor vertrek 75%
6 weken voor vertrek 100%
Lees meer over crowdfunden.

Boek je reis

2026 juni

Reisinformatie

€ 2095,- vanaf
18+ leeftijd
10-15 reizigers
8 reisdagen

Crowdfund je reis

Ga er helemaal voor. Gebruik je creativiteit en zet je netwerk in. Je kunt stroopwafels, oliebollen of zelfgemaakte jam verkopen voor het goede doel.

Hanneke

Hallo, ik ben Hanneke
Relatiebeheerder

Heb je vragen over dit project of wil je meer informatie?

033-5100015
© Copyright 2026 Livingstone - Privacybeleid
SGR SGRZ Calamiteitenfonds ANBI